Kiedy Nowy Incydent Pogarsza Starą Ranę

W niektórych incydentów, stare rany z poprzednich wypadków mogą być w przyszłości wpływ. Stara rana może się nasilić. Ofiara może również cierpieć z powodu nowych problemów, w dodatku do starych problemów. Wśród najbardziej powszechnych rodzajów urazów, które mogą być gorzej, jestem stary, szyi, głowy lub pleców. Te pre-istniejącego urazy mogą leczyć przez dłuższy czas, zanim nowy incydent. W innych przypadkach, nowa uraz do zaoferowania stałym problemem, znacznie gorzej.

Kamera prawne twierdzenia, oparte na zaostrzenie obrażeń

Wypadki samochodowe, że z powodu nowej kontuzji często także z powodu urazów, pogorszy się lub się powtarzać. W większości przypadków, wypadków, które powodują te problemy wystąpić z powodu zaniedbania, zachowanie jazdy. Jeśli inny kierowca robi ofiarę cierpieć zaostrzenie starych ran, ofiara może wybrać plik obrażeń pozew cywilny przeciwko kierowcy. Przyczyn może być konieczne, gdy firma ubezpieczeniowa lub odmowy roszczenia lub złożenie oferty, która jest zbyt niskie, aby urazów, które ucierpiały od ofiary.Kamera prawne twierdzenia, oparte na zaostrzenie obrażeń

Odszkodowania w przypadkach poprzednich urazów

W niektórych stanach, przepisy mówią, że firmy ubezpieczeniowe muszą płacić za szkody, które robią pre-istniejącego kontuzji gorzej. Gdy niektóre części ciała zostały ranne, strony mogą być bardziej skłonni do reinjury. Istnieje doktryny, znanej jako „skorupki aktor.” W tej nauki, ludzie muszą brać ofiar, jak oni. Innymi słowy, oskarżony nie powinien być w stanie wyjść płacić tylko dlatego, że jego ofiara stan istniejących lub tych, kto jest najbardziej podatny. W przypadkach postępowania, poszkodowany poszkodowany nie zapłatę obcych pre-istniejącego kontuzji. Wszelkie szkody pogarsza, lub która występuje z powodu nowej kontuzji, powinny być uiszczane przez zaniedbanie kierowcy lub jego firmy ubezpieczeniowej.Jako firm ochrony ubezpieczeniowej od następstw nieszczęśliwych wypadków związanych pre-istniejącego obrażeń

Jako firm ochrony ubezpieczeniowej od następstw nieszczęśliwych wypadków związanych pre-istniejącego obrażeń

Większość firm ubezpieczeniowych będzie próbował zaprzeczyć nowe kredyty urazów związanych zaostrzenie lub powtarzanie już istniejących urazów. Firma ubezpieczeniowa może próbować twierdzić, że nowy wniosek, przedstawiony z udziałem tylko pre-istniejącego kontuzji. Oznacza to, że firma uważa, że wnioskodawca szkody nie są związane z nowej awarii. Jeśli firmie udało, chciałbym powiedzieć, że firmy, upewnij się, że nie musisz płacić za koszty związane z ofiarą kontuzji. Firmy, które starają się uczynić ten rozdział, w tym często to robią, próbując uniknąć odpowiedzialności finansowej, aby zapłacić poszkodowanym odszkodowanie. W innych przypadkach firmy mogą, zamiast tego, spróbuj użyć tego argumentu, aby złożyć ofertę, która jest bardziej lub mniej to, że ofiara, faktycznie musi otrzymywać. Gdy poszkodowany złoży oświadczenie o zaostrzenie starej kontuzji, firma ubezpieczeniowa, najprawdopodobniej, poproś ją, aby podpisać wydanie informacji medycznej. W wielu przypadkach, firma ubezpieczeniowa, aby używać języka, który by dał nieograniczoną możliwość dostępu ofiarą klinice. Zalecamy, aby nie podpisywać tego typu modułu. Zamiast tego, adwokat, to wybrać te pozycje, które on lub ona chce go wysłać do firmy ubezpieczeniowej.

Powodem, dla którego twój adwokat prawdopodobnie będzie to zrobić, ponieważ firmy ubezpieczeniowe, jak grzebać w dokumentacji medycznej wystarczy znaleźć jeden dokument może użyć przeciwko ofiary. Robią to w taki sposób, aby zmniejszyć kwotę, którą będzie musiał zapłacić, lub w ten sposób mogą wspierać odmówić w pozwie jako ostatecznego.

Uzyskać pomoc od specjalisty prawnik

Jeśli masz pre istniejące szkody, która została pogarsza lub co reoccurred w wyniku wypadku drogowego, należy uzyskać pomoc prawnik. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaniedbania kierowcy ubezpieczyciel będzie próbował odmówić kontuzji wniosek. Te typy przypadków, jest często bardzo trudne. W twoim przypadku to może potrwać, aby uzyskać porady doświadczonego lekarza. To może pomóc udowodnić, że incydent wywołał dalsze uszkodzenia kierunku zachodnim starego.Uzyskać pomoc od specjalisty prawnik

W większości przypadków urazy, osiedli są bez przypadkach zawsze trzeba przejść przez test lub poprzez oficjalny pozew. Możliwe, że twój prawnik może być w stanie, aby wysłać list-prośbę wraz z dowodem, że pokazuje, pogłębienia się urazu. To może pomóc udowodnić swój wniosek znaczenie dla firmy ubezpieczeniowej. Twój prawnik może również być w stanie ocenić straty, które ponieśli.

Ewentualne straty mogą obejmować takie rzeczy jak twoje przeszłe i przyszłe koszty leczenia, utratę zdolności do zarobkowania poprzez trud, ból i cierpienie, i wszystkie szkody firma lub inne straty, które doświadczyły w wyniku wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *